ERJ3EKF1540V Panasonic
ERJ3EKF1540V Panasonic
Brands: Panasonic
Category: ali
SKU: N/A
ر.س0.48 / unit
Product Details
Product Description
Resistor: thick film; 0603; 154Ω; 100mW; ±1%; 100ppm/°C