ERF-150WJ700 Omron
ERF-150WJ700 Omron
Brands: OMRON
Category: ali
SKU: N/A
ر.س313.32 / unit
Product Details
Product Description
Braking resistor, 70 Ohm, for 200 VAC drives (2.2kW) (equivalent to 3G3IV-PERF150WJ700)