ER741K5JT TE Connectivity
ER741K5JT TE Connectivity
Brands: TE Connectivity
Category: ali
SKU: N/A
ر.س4.09 / unit
Product Details
Product Description
1.5K Ω, Wire Wound, Power Resistor, 5 %, 13.5 x 6 mm, 2 Termination, Ammo Packed, 3 W, 0 – 60 ppm/°C, Copper Termination, Axial-Leaded, CGS ER; Alias: ER74 1K5 5% AMMO PK