ELG157M400AS2AA Kemet
ELG157M400AS2AA Kemet
Brands: Kemet
Category: ali
SKU: N/A
ر.س10.58 / unit
Product Details
Product Description
Kemet electrolytic capacitor 10 mm 150 F 400 V 20 % x A 30 mm x 30 mm 1 pc.