ECEA1VKA100 Panasonic
ECEA1VKA100 Panasonic
Brands: Panasonic
Category: ali
SKU: N/A
ر.س0.39 / unit
Product Details
Product Description
Radial Electrolytic Capacitor, 10uF, 3.5uA, 35V, 30mA