DR127-220-R Eaton
DR127-220-R Eaton
Brands: EATON
Category: ali
SKU: N/A
ر.س3.48 / unit
Product Details
Product Description
Eaton DR inductor, 22 uH, 4 A Irms, 7.57 A ISAT, 46 mΩ resistance, SMT mounting, Ferrite, 2-pins, 350 qty.