CRGP2512F10R TE Connectivity
CRGP2512F10R TE Connectivity
Brands: TE Connectivity
Category: ali
SKU: N/A
ر.س2.53 / unit
Product Details
Product Description
10 Ω, Thick Film, General Purpose Resistor, 1 %, 2 Termination, 2512, Taped & Reeled, 2 W, ±100 ppm/°C, Solder, 6.35 x 3.2 x .55 mm, Neohm CRGP; Alias: CRGP 2512 10R 1%