CRGP2010F10R TE Connectivity
CRGP2010F10R TE Connectivity
Brands: TE Connectivity
Category: ali
SKU: N/A
ر.س5.66 / unit
Product Details
Product Description
10 Ω, Thick Film, General Purpose Resistor, 1 %, 2 Termination, 2010, Taped & Reeled, 1.25 W, ±100 ppm/°C, Solder, 5 x 2.5 x .55 mm, Neohm CRGP Alias: CRGP 2010 10R 1%