CRGH2512J220R TE Connectivity
CRGH2512J220R TE Connectivity
SKU: N/A
ر.س24.68 / unit
Product Details
Product Description
220 Ω, Thick Film, Power Resistor, 5 %, 2 Termination, 2512, Taped & Reeled, 2 W, ±100 ppm/°C, Solder, 6.35 x 3.2 x .55 mm, Neohm CRGH; Alias: CRGH2512 5% 220R 2W