CRGH0603F20K TE Connectivity
CRGH0603F20K TE Connectivity
SKU: N/A
ر.س8.18 / unit
Product Details
Product Description
20K Ω, Thick Film, Power Resistor, 1 %, 2 Termination, 0603, Taped & Reeled, .2 W, ±100 ppm/°C, Solder, 1.6 x .8 x .45 mm, Neohm CRGH Alias: CRGH0603 1% 20K 0.2W