CRGCQ2512J33R TE Connectivity
CRGCQ2512J33R TE Connectivity
Brands: TE Connectivity
Category: ali
SKU: N/A
ر.س1.74 / unit
Product Details
Product Description
33 Ω, Thick Film, General Purpose Resistor, 5 %, 2 Termination, 2512, Taped & Reeled, 1 W, ±200 ppm/°C, Solder, 6.35 x 3.2 x .55 mm, Neohm CRGCQ; Alias: CRGCQ 2512 33R 5%