CM200DX-34SA Mitsubishi Electric
Brands: Mitsubishi
Category: ali
SKU: N/A
ر.س552.66 / unit
Product Details
Product Description
IGBT Module, Dual (Half Bridge), 200 A, 1.9 V, 2 kW, 150 °C, Module