CM100RX-24S Mitsubishi Electric
Brands: Mitsubishi
Category: ali
SKU: N/A
ر.س1,000.88 / unit
Product Details
Product Description
IGBT Module, Seven Pack, 100 A, 1.8 V, 625 W, 150 °C, Module