CM100DU-12H Mitsubishi
CM100DU-12H Mitsubishi
Brands: Mitsubishi
Category: ali
SKU: N/A
ر.س469.98 / unit
Product Details
Product Description
IGBT MODULE, 600V, 100A, TRANSISTOR POLARITY:DUAL N CHANNEL, DC COLLECTOR CURRENT:100A, COLLECTOR EMITTER VOLTAGE VCES:2.4V, POWER DISSIPATION PD:400