CJP500J33RJ TE Connectivity
CJP500J33RJ TE Connectivity
Brands: TE Connectivity
Category: ali
SKU: N/A
ر.س354.22 / unit
Product Details
Product Description
33 Ω, Wire Wound, Power Resistor, 335 x 60 x 30 mm, 2 Termination, Box, 5 %, 500 W, ±200 ppm/°C, Flying Leads Termination, CGS CJP; Alias: CJP 500W 33R 5% Lead