CJP400J15RJ TE Connectivity
CJP400J15RJ TE Connectivity
Brands: TE Connectivity
Category: ali
SKU: N/A
ر.س208.92 / unit
Product Details
Product Description
15 Ω, Wire Wound, Power Resistor, 265 x 60 x 30 mm, 2 Termination, Box, 5 %, 400 W, ±200 ppm/°C, Flying Leads Termination, CGS CJP; Alias: CJP 400W 15R 5% Lead