CJP120J680RJ TE Connectivity
CJP120J680RJ TE Connectivity
Brands: TE Connectivity
Category: ali
SKU: N/A
ر.س140.38 / unit
Product Details
Product Description
680 Ω, Wire Wound, Power Resistor, 190 x 40 x 20 mm, 2 Termination, Box, 5 %, 120 W, ±200 ppm/°C, Flying Leads Termination, CGS CJP; Alias: CJP 120W 680R 5% Lead