CIPR-GA70C4371BBAA Yaskawa
CIPR-GA70C4371BBAA Yaskawa
Brands: Yaskawa
Category: ali
SKU: N/A
ر.س54,822.27 / unit
Product Details
Product Description
INVERTER, GA700, 400 V, ND: 371 A / 185 KW, HD: 304 A / 160 KW, IP20, C3 FILTER BUILT-IN