CIMR-VU2A0030GAA Yaskawa
CIMR-VU2A0030GAA Yaskawa
Brands: Yaskawa
Category: ali
SKU: N/A
ر.س6,440.45 / unit
Product Details
Product Description
230 V., 7.5 & 10 HP (ND), 30 A. (ND), 7.5 HP (HD), 25 A. (HD) NEMA TYPE 4X/1P66 ENCLOSURE