CIMR-AU4A0250UAA Yaskawa
CIMR-AU4A0250UAA Yaskawa
SKU: N/A
ر.س42,124.00 / unit
Product Details
Product Description
480 V., 200 HP (ND), 250 A. (ND), 150 HP (HD), 216 A. (HD), Flange Enclosure, Input=6P