CIMR-AU4A0103UAA Yaskawa
CIMR-AU4A0103UAA Yaskawa
SKU: N/A
ر.س38,642.68 / unit
Product Details
Product Description
480 V., 75 HP (ND), 103 A. (ND), 60 HP (HD), 91 A. (HD), Flange Enclosure, Input=6P