CIMR-AU4A0088UAA Yaskawa
CIMR-AU4A0088UAA Yaskawa
Brands: Yaskawa
Category: ali
SKU: N/A
ر.س20,409.26 / unit
Product Details
Product Description
480 V., 60 HP (ND), 88 A. (ND), 50 & 60 HP (HD), 75 A. (HD), Flange Enclosure, Input=6P