CFR200J33R TE Connectivity
CFR200J33R TE Connectivity
Brands: TE Connectivity
Category: ali
SKU: N/A
ر.س0.74 / unit
Product Details
Product Description
33 Ω, Thin Film / Carbon Film, General Purpose Resistor, 5 %, 16 x 5.5 mm, 2 Termination, Ammo Packed, 2 W, -450 – 0 ppm/°C, Neohm CFR Alias: CFR200 5% 33R