CDJ2B16-30Z-B SMC
CDJ2B16-30Z-B SMC
Brands: SMC
Category: ali
SKU: N/A
ر.س181.95 / unit
Product Details
Product Description
SMC rod pneumatic cylinder, Double acting, 16mm bore, 30mm stroke, 0.7 MPa max.