CD85N16-160C-B SMC
CD85N16-160C-B SMC
Brands: SMC
Category: ali
SKU: N/A
ر.س289.56 / unit
Product Details
Product Description
SMC C85 Pneumatic Rod Cylinder, Double acting, 16mm bore, 160mm stroke, 1 MPa max.