CA7-16E-10-24E Sprecher & Schuh
Category: ali
SKU: N/A
ر.س1,087.92 / unit
Product Details
Product Description
CONTACTOR RELAY, TYPE CA7 SERIES, NON-REVERSING, 3P, 32A, 600V, AC-3 / 16A, AC-1 / 32A, 24VDC COIL, 1NO