C322C473K5R5TA Kemet
C322C473K5R5TA Kemet
Brands: Kemet
Category: ali
SKU: N/A
ر.س0.48 / unit
Product Details
Product Description
GoldMax 300 Comm X7R, Ceramic, 0.047 uF, 10%, 50 VDC, X7R, GoldMax, Commercial Standard, Lead Spacing = 5.08mm