C322C222J2G5TA Kemet
C322C222J2G5TA Kemet
Brands: Kemet
Category: ali
SKU: N/A
ر.س0.66 / unit
Product Details
Product Description
GoldMax 300 Comm C0G, Ceramic, 2200 pF, 5%, 200 VDC, C0G, GoldMax, Commercial Standard, Lead Spacing = 5.08mm