C317C151K2R5TA Kemet
C317C151K2R5TA Kemet
Brands: Kemet
Category: ali
SKU: N/A
ر.س388.51 / unit
Product Details
Product Description
GoldMax 300 Comm X7R, Ceramic, 150 pF, 10%, 200 VDC, X7R, GoldMax, Commercial Standard, Lead Spacing = 5.08mm