C315C683M5U5TA Kemet
C315C683M5U5TA Kemet
Brands: Kemet
Category: ali
SKU: N/A
ر.س0.83 / unit
Product Details
Product Description
Kemet C315C683M5U5TA+ Radial ceramic capacitor 68 nF 50 V 20 % (L x W x H) 3.81 x 2.54 x 3.14 mm 1 pc(s)