C315C470J2G5TA Kemet
C315C470J2G5TA Kemet
Brands: Kemet
Category: ali
SKU: N/A
ر.س0.96 / unit
Product Details
Product Description
GoldMax 300 Comm C0G, Ceramic, 47 pF, 5%, 200 VDC, C0G, GoldMax, Commercial Standard, Lead Spacing = 2.54mm