C12F44V160B Schneider Electric
C12F44V160B Schneider Electric
Category: ali
SKU: N/A
ر.س11,331.70 / unit
Product Details
Product Description
Circuit breaker, ComPacT NSXm 160F, 36kA/415VAC, 4 poles, MicroLogic 4.1 160A trip unit, busbars/connectors