C0805C104M5RACAUTO Kemet
C0805C104M5RACAUTO Kemet
Brands: Kemet
Category: ali
SKU: N/A
ر.س0.61 / unit
Product Details
Product Description
SMD Auto X7R, Ceramic, 0.1 uF, 20%, 50 VDC, X7R, SMD, MLCC, Temperature Stable, Automotive Grade, 0805