B0510-2R5224-R Eaton
B0510-2R5224-R Eaton
Brands: EATON
Category: ali
SKU: N/A
ر.س11.45 / unit
Product Details
Product Description
Eaton B supercapacitor, 2.5 V, 0.22 F, 2 Ω, CYLINDRICAL