ACS880-04-590A-7+E200+E208 ABB
ACS880-04-590A-7+E200+E208 ABB
Brands: ABB
Category: ali
SKU: N/A
ر.س142,603.68 / unit
Product Details
Product Description
LV AC industrial single drive module, IEC: Pn 560 kW, 590 A, 690 V, UL: Pld 600 Hp, 571 A, 600 V