ACS880-01-246A-3 + D150 +N5050+Q972+L521 ABB
Brands: ABB
Category: ali
SKU: N/A
ر.س0.00 / unit
Product Details
Product Description
LV AC industrial wall-mounted single drive, IEC: Pn 132 kW, 246 A, 400 V (ACS880-01-246A-3)