ACS880-01-142A-7+B056+E200+P904+V997 ABB
SKU: N/A
ر.س42,646.20 / unit
Product Details
Product Description
LV AC industrial wall-mounted single drive, IEC: Pn 132 kW, 142 A, 690 V, UL: Pld 150 Hp, 144 A, 575 V