ACS880-01-098A-7+D150 ABB
ACS880-01-098A-7+D150 ABB
SKU: N/A
ر.س38,969.05 / unit
Product Details
Product Description
LV AC industrial wall-mounted single drive, IEC: Pn 90 kW, 98 A, 690 V, UL: Pld 100 Hp, 99 A, 575 V (ACS880-01-098A-7)