ACS580-01-073A-4+B056+ L517 ABB
Brands: ABB
Category: ali
SKU: N/A
ر.س12,402.21 / unit
Product Details
Product Description
LV AC general purpose wall-mounted drive, IEC: Pn 37 kW, 73 A, 400 V