7760056340 Weidmuller - DRI424024LTD
Brands: Weidmuller
Category: ali
SKU: N/A
ر.س52.22 / unit
Product Details
Product Description
D-SERIES DRI, Relay, Number of contacts: 2, CO contact AgSnO, Rated control voltage: 24 V DC, Continuous current: 5 A, Flat blade connections (2.5 mm x 0.5 mm), Test button available: Yes