70126064 Pepperl Fuchs - NBB20-L2-E2-V1-3G-3D
Brands: Pepperl Fuchs
Category: ali
SKU: N/A
ر.س434.74 / unit
Product Details
Product Description
Inductive sensor NBB20-L2-E2-V1-3G-3D NBB20-L2-E2-V1-3G-3D Sensor head bidirectional and rotatable 20 mm flush 3-wire DC Quick mounting bracket 4-way LED indicator ATEX-/IECEx-approvals for zone 2/22 (Ex ec/tc)
You Might Also Like
No image
MCF41A0110-5A3-4-00 SEW Eurodrive
SEW Eurodrive
ر.س12,593.69/Qty
No image
3RW5517-1HF14 Siemens
Siemens
ر.س7,263.98/Qty
6ES7515-2AM02-0AB0 Siemens
Siemens
1469550000 Weidmuller - PRO ECO3 480W 24V 20A