6SL3720-1TE24-5AU3 Siemens
6SL3720-1TE24-5AU3 Siemens
Brands: Siemens
Category: ali
SKU: N/A
ر.س17,852.84 / unit
Product Details
Product Description
SINAMICS S120 CABINET MODULE BOOKSIZE CABINET KIT SINGLE MOTOR MODULE INPUT: DC 510 - 720V OUTPUT: 3AC 0 - 480V, 45A RATED POWER: 24KW AIR COOLING NEMA DESIGN