5SV6016-7KK10 Siemens
5SV6016-7KK10 Siemens
Brands: Siemens
Category: ali
SKU: N/A
ر.س587.47 / unit
Product Details
Product Description
AFDD-MCB-Combination 230V, 6kA, 2pole, C, 10A Compact (1MW)