5SU1656-7KK32 SIEMENS
5SU1656-7KK32 SIEMENS
Brands: Siemens
Category: ali
SKU: N/A
ر.س287.21 / unit
Product Details
Product Description
RCBO, 6 kA, 1P+N, type A, 300 mA, C-Char, In: 32 A, Un AC: 230 V