5SU1656-6KK25 SIEMENS
5SU1656-6KK25 SIEMENS
SKU: N/A
ر.س326.37 / unit
Product Details
Product Description
RCBO, 6 kA, 1P+N, type A, 300 mA, B char., In: 25 A, Un AC: 230 V