5SU1656-1KK13 SIEMENS
5SU1656-1KK13 SIEMENS
SKU: N/A
ر.س256.75 / unit
Product Details
Product Description
RCBO, 6 kA, 1P+N, Type AC, 300 mA, C-Char, In: 13 A, Un AC: 230 V