5SU1654-1KK25 SIEMENS
5SU1654-1KK25 SIEMENS
Brands: Siemens
Category: ali
SKU: N/A
ر.س300.26 / unit
Product Details
Product Description
RCBO, 10 kA, 1P+N, Type AC, 300 mA, C-Char, In: 25 A, Un AC: 230 V
You Might Also Like
No image
3SB3403-0B Siemens
Siemens
ر.س34.96/Qty
No image
106871 Eaton - LS-11-ZB/X
EATON
ر.س496.83/Qty
TBA 1-0512E TRACO power
Tracopower
90814-0816 Molex
Molex
ر.س5.05/Qty
19410202701 Harting
Harting
67329-8000 Molex
Molex
ر.س6.44/Qty
IC866-0015-2A3-6P Emerson
Emerson
RLP73K1ER62JTD TE Connectivity
TE Connectivity
ر.س1.74/Qty
Free Shipping
Free shipping all over the US
100% Satisfaction