5SU1356-1KK16 SIEMENS
5SU1356-1KK16 SIEMENS
Brands: Siemens
Category: ali
SKU: N/A
ر.س261.10 / unit
Product Details
Product Description
RCBO, 6 kA, 1P+N, Type AC, 30 mA, C-Char, In: 16 A, Un AC: 230 V