5SU1324-7FA25 SIEMENS
5SU1324-7FA25 SIEMENS
Brands: Siemens
Category: ali
SKU: N/A
ر.س378.59 / unit
Product Details
Product Description
RCBO, 10 kA, 2P, type A, 30 mA, C-Char, In: 25 A, Un AC: 230 V