5SU1323-1BB16 SIEMENS
5SU1323-1BB16 SIEMENS
Brands: Siemens
Category: ali
SKU: N/A
ر.س182.77 / unit
Product Details
Product Description
RCBO, 4.5 kA, 2P, Type AC, 30 mA, C-Char, In: 16 A, Un AC: 400 V, residential line